Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
HUKUKA AYKIRILIK BİLDİRİMİ (TELİF HAKLARI)

HUKUKA AYKIRILIK BİLDİRİMİ (TELİF HAKLARI)

  • Ana Sayfa
  • HUKUKA AYKIRILIK BİLDİRİMİ (TELİF HAKLARI)

DMCA Sorumluluk Reddi

MEDYABETA.COM‘daki tüm içerik, MEDYABETA.COM’a e-posta ile gönderilir veya İnternet’in çeşitli yerlerinde hazır olarak bulunur ve kamuya açık olduğuna inanılır. Yayınlanan içeriğin (resimler ve videolar dahil) tarafımızca üretilmediğini ve kaynak dosyaların tarafımızca sanal ortama yüklenmediğini belirtmek isteriz .

Telif Hakkı İhlali Bildirimi
Medyabeta.com , Telif Hakkı Yasası (“DMCA”) ile uyumludur. Herhangi bir ihlal bildirimine yanıt vermek ve Dijital Telif Hakkı Yasası (“DMCA”) ve diğer geçerli fikri mülkiyet yasaları kapsamında uygun önlemleri almak politikamızdır.

Telif hakkıyla korunan materyaliniz medyabeta.com’da yayınlanmışsa veya herhangi bir arama motoru aracılığıyla telif hakkıyla korunan materyalinize bağlantılar döndürülürse ve bu materyalin kaldırılmasını istiyorsanız, aşağıdaki bölümde listelenen bilgileri ayrıntılandıran yazılı bir iletişim sağlamanız gerekir. Sitemizde listelenen ve telif haklarınızı ihlal eden bilgileri yanlış beyan ederseniz, zararlardan (masraflar ve avukat ücretleri dahil) sorumlu olacağınızı lütfen unutmayın. Bu konuda hukuki yardım almak için öncelikle bir avukatla görüşmenizi öneririz.

Telif hakkı ihlali hak talebinize aşağıdaki unsurlar dahil edilmelidir:

  • İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili kişinin kanıtını sağlayın.
  • Sizinle iletişim kurabilmemiz için yeterli iletişim bilgilerini sağlayın. Ayrıca geçerli bir e-posta adresi eklemelisiniz.
  • İhlal edildiği iddia edilen telif hakkıyla korunan çalışmayı yeterince ayrıntılı olarak tanımlamalı ve materyalin moddroid.com arama sonuçlarında göründüğü en az bir arama terimi içermelisiniz.
  • Şikayette bulunan tarafın, materyalin şikayet edilen şekilde kullanılmasına telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından izin verilmediğine iyi niyetle inandığına dair bir beyan.
  • Bildirimde yer alan bilgilerin doğru olduğuna ve şikayette bulunan tarafın ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğuna dair yalan yere yemin etme cezasına tabi olduğuna dair bir beyan.
  • İhlal edildiği iddia edilen münhasır bir hakkın sahibi adına hareket etmek üzere yetkili kişi tarafından imzalanmalıdır.

Lütfen ihlal bildirimini e-posta yoluyla [email protected] adresine gönderin.

Lütfen bir e-posta yanıtı için bize bir veya iki gün izin verin. Şikayetinizi İnternet Servis Sağlayıcımız gibi diğer taraflara e-posta ile göndermenin talebinizi hızlandırmayacağını ve şikayetin gerektiği gibi yapılmaması nedeniyle gecikmiş yanıtla sonuçlanabileceğini unutmayın. Teşekkürler.

MEDYA BETA

YÖNETİM EKİBİ

İLETİŞİM : medyabetailetisim.com &  [email protected]