Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Graph Messenger – Modlu Telegram + APK

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Graph Messenger (aka-Telegraph), Telegram API tabanlı bir mesajlaşma istemcisidir. Telegram tarafından sunulanların zaten kapsamlı listesine bazı çok ilginç özellikler ekliyor. En ilginçlerinden bazılarını keşfetmek için okumaya devam edin.

Graph Messenger’ın sunduğu en çekici özellik kesinlikle entegre indirme yöneticisidir. Bu özellik sayesinde bir indirme kuyruğunu yönetebilir ve otomatikleştirebilirsiniz. Bu, özellikle dijital içerik dağıtan kanallara abone olduğunuzda kullanışlıdır, çünkü çoğu durumda 1 GB’ın üzerinde birden fazla dosya indiriyor olacaksınız. İndirme yöneticisi ile bu artık bir sorun olmayacak.

Graph Messenger’ın sunduğu diğer ilginç özellikler arasında, mesajlaşma istemcinizde gizli bir bölüm yapılandırma olanağı da bulunur. Bu güvenli alana yalnızca kendi belirlediğiniz bir şifre veya desen kullanarak erişebilirsiniz. Aynı şekilde, herhangi bir görüşmeyi de ‘kilitleyebilirsiniz’. Bu şekilde, özel tutmak istediğiniz belirli bir görüşmeniz varsa, onu açabilecek tek kişinin siz olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Yararlı olmaktan biraz daha eğlenceli olan daha fazla özellik, sohbetlerde çizim yapma, sesli mesajlar göndermek için ses değiştiricileri kullanma veya arayüzün görünümünü kendi kişisel tercihlerinize göre özelleştirme seçeneklerini içerir. Hatta ‘özel bağlantılar’ bile kurabilirsiniz. ‘Özel kişilerinizden’ biri çevrimiçi olduğunda bir bildirim alırsınız.

Graph Messenger, yeni bir şey sunmayan diğer benzer uygulamaların aksine, size tonlarca ilginç iyileştirme getiren, Telegram için mükemmel bir alternatif istemcidir.

Graph Messenger – Modlu Telegram + APK YAPILAN YORUMLAR