Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Genius – Song Lyrics & More v5.3.2 MOD APK (Ad-Free)

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Başarılı bir şarkıya sahip olmak için şarkı sözü önemli bir faktördür. Melodiler ve vuruşlar bir şarkının gövdesiyse, sözler de onun ruhudur. Genius Media Group Inc , şarkı sözlerini bunu akılda tutarak depolayan bir uygulama olan Genius – Song Lyrics & More’u yarattı . Genius, şarkı sözlerinin hazinesidir. Bu harika uygulama, 1,7 milyondan fazla şarkının sözlerine sahiptir. R&B, Pop, Rap’ten Underground, Indie, Alternative’e kadar en sevdiğiniz şarkı sözlerini aramanın keyfini çıkarabilirsiniz. İnternetteki çeşitli kaynaklarla uygulama, istediğiniz tüm şarkı sözlerini sağlamalıdır.

Genius - Şarkı Sözleri ve Daha Fazlası (MOD, Reklamsız)

Bu uygulama, basit ve minimalist bir ekrana sahiptir. Bu uygulamanın ana ekranı elektronik bir gazete sayfası gibidir. Bu uygulama, dünyanın dört bir yanından öne çıkan müzikler ve yeni güncellenen şarkı sözleri hakkında en son makaleleri ve bu uygulamadaki en son güncellemeleri paylaşıyor. Ekranın sağ üst köşesinde, arama işlevini temsil eden bir büyüteç simgesi bulunur. Bu, şarkı sözlerinin veya uygulamadaki herhangi bir makalenin anahtar kelimelerini hızlı bir şekilde aramak için kullanacağınız işlevdir. Bu işlev, yazdığınız ve ardından ekranda görüntülenen anahtar sözcükleri içeren sözleri veya makaleleri olan şarkıları otomatik olarak arayacak ve seçecektir. Ve şimdi, aradığınız şarkı sözlerini veya makaleleri bulmak için ekranı yukarı ve aşağı kaydırmanız yeterli. Bu harika uygulamanın arama işleviyle arama yapmak çok kolay.

Genius - Şarkı Sözleri ve Daha Fazlası (MOD, Reklamsız)

Ekranın sol üst köşesi, hangi uygulama işlevlerinin kullanılacağını seçebileceğiniz kategoriler bölümüdür. Bu uygulamanın öne çıkan işlevlerinden Sanatçı Listesi, Müzik Bilgisi, Söz İçeriği vb. sayılabilir.

Sanatçı listesi, favori sanatçılarınızı ve şarkılarını kolayca bulmanıza yardımcı olur. Sanatçılar, özel ayarlarınıza göre alfabeye veya müzik stiline göre sıralanır. Listeyi favori sanatçınıza sürükleyin, seçmek için tıklayın ve ekranda o sanatçının şarkılarının bir listesi görüntülenecektir. Bu çok kolay ve kullanışlı.

Genius - Şarkı Sözleri ve Daha Fazlası (MOD, Reklamsız)

Ve Müzik Bilgisi, şarkının müzik türü hakkında bilgi edinmenize yardımcı olan bir işlev. Müzik hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. En sevdiğiniz müzik türünü ve sık dinlediğiniz en sevdiğiniz şarkıların müziklerini öğrenebilirsiniz. Bu, müzik tutkunları tarafından sevilen bir işlevdir – müzik tutkunları için bir müzik bilgisi hazinesi. Bu uygulamayı kullandıktan sonra lütfen bu işlevi göz ardı etmeyin. Kesinlikle sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

Özellikle, bu harika uygulama aynı zamanda hiçbir şarkı sözü depolama uygulamasının sahip olamayacağı benzersiz bir işleve sahiptir. Şarkı Sözleri İçeriğinin işlevi budur. Şarkı sözlerinin anlamını, bestecinin sözleri böyle yazmasının nedenini veya daha derindeki imalarını hiç merak ettiniz mi? Şarkı Sözleri İçeriği ile uygulama, sanatçılardan ve yapımcılardan doğrulanmış içerikle size şarkıların hikayelerini, gerçeklerini veya daha derin anlamlarını getirecektir. Şarkıyla ilgili tüm sorularınızın yanı sıra sözleri de yaratıcıları tarafından yanıtlanıyor. Bundan daha iyi ne olabilir? Bu, başka hiçbir müzik depolama uygulamasında bulamayacağınız benzersiz bir özelliktir.

Genius - Şarkı Sözleri ve Daha Fazlası (MOD, Reklamsız)

Ayrıca, bu uygulamanın başka harika işlevleri de vardır. Örneğin, kullanıcı etkileşiminde, en sevdiğiniz şarkıları ve hikayenizi ve bu şarkılarla ilişkili nedenleri diğer kullanıcılarla sohbet edebilir ve paylaşabilirsiniz. Ayrıca şarkılar hakkında bildiğiniz havalı ve ilgi çekici içeriklere katkıda bulunabilir veya şarkı sözlerindeki hataları düzeltebilirsiniz.

Genius – Song Lyrics & More ayrıca birçok sosyal ağla bağlantılıdır. Bu, Facebook, Instagram, Twitter, Tumblr, vb. gibi favori sosyal ağlarınızda profilinizde şarkılar, şarkı sözleri ve bunlarla ilgili özel hikayeler paylaşmanıza olanak tanır.

Genius - Şarkı Sözleri ve Daha Fazlası (MOD, Reklamsız)

Genius – Song Lyrics & More, beyaz, sarı ve yeşil gibi ana renklerle zarif bir tasarıma sahiptir. Renkler az ve basittir ancak çok uyumlu bir bütün oluşturmak için incelikle birleştirilmiştir. Şarkıların küçük resimlerinin ve resimlerinin kalitesi de olağanüstü ve keskin. Bu uygulamada kullanılan yazı tipi de basit ve göze hitap ediyor.

Bu, deneyimlemek için indirmeniz gereken akıllı telefon için en iyi şarkı sözü depolama uygulamalarından biridir!

Genius – Song Lyrics & More v5.3.2 MOD APK (Ad-Free) BENZER İÇERİKLER
Genius – Song Lyrics & More v5.3.2 MOD APK (Ad-Free) YAPILAN YORUMLAR