Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

CSR Racing 2 v3.3.1 MOD APK + OBB (Menu/Unlimited Money/Key)

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

MOD V1 Bilgisi?

 • Ücretsiz kargo
 • Tüm arabalar açık
 • Anti-ban (ancak bu kesin değil)
 • Fiyatlar sınıra indirildi (1$/altın)
 • Alışveriş yaparken altın ve dolar azalmaz
 • Benzin azalmaz
 • Artan RP ödülleri

MOD V2 Bilgisi?

 • Fiyatlar limite düşürüldü (0-1 dolar/altın);
 • Tüm arabalar açık;
 • Ücretsiz kargo;
 • Alırken altın ve dolar azalmaz;
 • Artan RP ödülleri;
 • Oyuna başladıktan sonra sol üstteki yuvarlak butona tıklayarak botları aptal yapma özelliği bulunan mod menüsünü açın (başlayamazlar).
 • Bir yasak olasılığı hariç değildir!

MOD V3 Bilgisi?

 • Oyundaki tüm para birimleri ve anahtarlar sınırsızdır

Oyuncuların önüne zorlu bir oyun deneyimi sunan etkileyici bir yarış oyunu CSR Racing 2 – Car Racing Game. Oyunun oynanışı hala şehir yarışları, ancak ustalaşmanız gereken birçok mekanik olacak. Ek olarak, bu oyundaki araçların sayısı hayranlık uyandırıyor ve kesinlikle görmezden gelemeyeceksiniz. Birçok versiyonu boyunca, oyun size bulabileceğiniz pek çok eğlence de veriyor.

RENKLİ SOKAKLARI DENEYİMLEYİN

CSR Racing 2 dünyasına girdiğinizde sizi ilk deneyime çekecek güzel grafikleri kesinlikle göz ardı etmeyeceksiniz. Etkileyici efektlerle birçok farklı yoldan geçeceksiniz. Bu nedenle, rahat bir his getiriyor ve oyuncuların bu oyunun sunduğu şeylerden gözlerini almalarını zorlaştırıyor. Ayrıca oyuncuları cezbeden bir diğer unsur da kuşkusuz lisanslı otomobil üreticilerinden birçok farklı tasarıma sahip otomobiller.

Oyuncular Lamborghini, Bugatti ve diğerleri gibi birçok ünlü otomobil üreticisini bulacaklar. Her otomobil şirketinin, nihayetinde tanıyacağınız farklı özellikleri vardır. Ayrıca oyuncular bu arabayı oyunlardan farklı bir bakış açısıyla kontrol edecekler. Örneğin, oyuncular araçlarının yana doğru hareket ettiğini görecek ve arabanızın bir elemente çarpması konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Bu nedenle, bu oyunun oynanışı tamamen oyuncunun teknik faktörlerine odaklanmıştır.

KAZANMAK İÇİN HIZLANIN

CSR Racing 2’nin oynanışı, aynı türdeki bazı oyunlardan biraz farklı olacak, ancak aynı zamanda hız ve yarışı kazanmaya da odaklanıyor. Özellikle yukarıda bahsettiğimiz perspektiften aracınızı gözlemleyecek ve sahip olduğunuz aracın en yüksek hızına ulaşmaya çalışacaksınız. Oyun otomatik pilot olacak ve daha yüksek oranlar elde etmek ve pistteki diğer birçok rakibin üstesinden gelmek için hızını artırmaya odaklanıyorsunuz. Bu aşama, düğmeye basarken belirli bir hassasiyet gerektirir.

Oyun başladığında ekranın alt orta kısmında araba hız göstergesini ve yanında gaz pedalını göreceksiniz. Başlarken, sabit bir başlangıç ​​hızı elde etmek ve sonraki hızlanmalar için fırsatlar yaratmak için gaz pedalına mükemmel bir şekilde basmaya çalışacaksınız. Aynı zamanda mükemmel en yüksek hıza sahip olduğunuzu bilmenizi sağlayan özellik ise gaz pedalına sürekli basmanız ve sayacın çizgisi yeşil alanı gösterdiğinde sabit tutmanız gerekmesidir. bir süre.

Belirlenen alanda düzgün bir şekilde kısmaları gerekeceğinden, bu işin oyuncular için dikkat edilmesi gerekiyor. Doğru tıkladıktan sonra Perfect Start kelimesini alacaksınız. Başladığınız anda, hızlandırıcı artı işaretine nasıl geçileceğini biliyor ve bu oyunda hızınızı artırmanıza yardımcı olacak. Yani hız göstergesinin eli yeşil alana her geldiğinde artı işaretine basıyorsunuz ve arabanın hızındaki farkı göreceksiniz ve bunu bir yarışta defalarca yapacaksınız.

ÜNLÜ ARABA SATIN AL

Seviyeyi tamamladığınızda, kazanan olduğunuz için bir ödül alacaksınız. Aldığınız miktar bu oyun içerisinde birçok farklı kritere göre değerlendirilecektir. Başka bir deyişle, bir maçta çok para kazanmayı umuyorsanız, diğer oyuncuların önünde iyi bir performans sergileyin. Tamamen basit bir şey değil, ancak oyuncuları oyundaki becerilerini göstermeye motive edecek.

CSR Racing 2’ye geldiğinizde kesinlikle dünyaca ünlü birçok farklı markanın arabalarını görmezden gelemeyeceksiniz. Elbette onlara bakmak için zaman ayıracaksınız ve bu oyunda denemeniz için motivasyon budur. Aynı zamanda oyunun içindeki arabalar Tier 1’den Tier 5’e kadar sıralanmıştır. Yani oyunun başında Tier 1 arabaları satın alacak ve kademeli olarak daha yüksek fiyat etiketi ile yeni arabalara ulaşmaya çalışacaksınız.

Sevdiğim bir arabaya sahipsin, bu oyunun sadece başlangıcı. Bir arabanın seviyeyi kazanması için çok şey gerekiyor. Spesifik olarak, bazı öğelerin ayarını araç detaylarında bulabilirsiniz ve Yükseltme, Özelleştirme ve diğerleri gibi aralarından seçim yapabileceğiniz birçok öğe vardır. Diğer oyuncularla karşılaştığınızda arabanıza yeni görünüm ve yeni performans getirmeye katkıda bulunacaklar.

DİĞER OYUNCULARA MÜCADELE

CSR Racing 2’de yeteneklerinizi geliştirmenin birçok yolu vardır. Özellikle bu oyunun normal modunda farklı seviyeler bulabileceksiniz ve bundan çok para kazanacaksınız. Daha zorlu bir yarış arıyorsanız, bu oyunda diğer oyuncuları bulabilirsiniz. Her güncelleme size, çok para kazanabileceğiniz için kaçırmamanız gereken heyecan verici etkinlikler getirecek.

CSR Racing 2 v3.3.1 MOD APK + OBB (Menu/Unlimited Money/Key) BENZER İÇERİKLER
CSR Racing 2 v3.3.1 MOD APK + OBB (Menu/Unlimited Money/Key) YAPILAN YORUMLAR